top of page
IMG_0155_edited_edited.png

WITAJ!

Jestem mamą dwóch uroczych bliźniaczek, córką położnej i siostrą lekarza rodzinnego. Ta wyjątkowa kombinacja doświadczeń i wiedzy pomogła mi zrozumieć tajniki snu noworodków, niemowląt i dzieci, oraz dojść do tego, jak budować zdrowe nawyki snu już od pierwszych dni życia. 

Ta wiedza pomogła moim dzieciom osiągnąć 12 godzin niezależnego snu w nocy już w wieku 15 tygodni, a dzięki moim poradom, liczni znajomi z dziećmi zaczęli cieszyć się spokojnymi nocami. Zainspirowało mnie to do założenia Kotki Dwa.

Postanowiłam podzielić się`moim doświadczeniem i wiedzą ze wszystkimi, którzy szukają wsparcia w nauce zdrowej higieny snu dla swoich maluchów. 

Moja misja to pomagać rodzicom w Polsce odzyskać równowagę poprzez skuteczne metody ułatwiające spokojny sen ich dzieci. Razem możemy stworzyć harmonijną atmosferę snu dla całej rodziny. Ciesz się spokojnymi nocami i pełnymi energii dniami z moim wsparciem! 

MOJA HISTORIA

Jak tylko dowiedziałam się, że spodziewam się bliźniaków, to z początku byłam przerażona perspektywą równoczesnej opieki nad dwójką niemowlaków. Zawsze kochałam sen, i wiedziałam, że niewyspana wersja mnie przypomina "jędzę". Determinacja skłoniła mnie do intensywnego zgłębiania wiedzy na temat zdrowego snu niemowląt – liczne kursy, szkolenia, każda dostępna lektura.

 

 

Im bardziej wgłębiałam się w temat, tym bardziej fascynowałam się możliwościami poprawy snu dla najmłodszych. Opracowałam plan, który wdrożyłam od pierwszych dni życia moich dwujajowych bliźniaków. Pomimo wyraźnych różnic w temperamentach, obie zaczęły spać coraz lepiej, aż osiągnęły wymarzone 12 godzin niezależnego snu już w wieku 15 tygodni. To było niesamowite!

05.jpg
IMGL5755.jpg

Sukces ten szybko rozprzestrzenił się wśród moich znajomych, którzy, słysząc o moim doświadczeniu, zaczęli prosić mnie o porady. Zaczęłam udzielać wsparcia rodzicom dzieci w różnym wieku, widząc, jak zmiany wprowadzane według moich metod przekładają się na spokojniejsze noce i bardziej zrelaksowanych rodziców.

 Zainspirowana tym sukcesem, za namową przyjaciół, postanowiłam stworzyć tę stronę - miejsce, gdzie mogę dzielić się moim materiałem szkoleniowym i oferować szczerą pomoc. Jeśli tu trafiłaś/trafiłeś z nadzieją na przespane noce bez lat oczekiwania, to świetnie! Każde dziecko ma zdolność spać dobrze, musimy tylko pokazać im jak. Dam Ci narzędzia, które sprawią, że i Ty będziesz się cieszyć z przespanych nocy.

 

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej podróży. Nie mogę się doczekać, aż razem rozpoczniemy tę ekscytującą przygodę!

KONTAKT

Jestem tu dla Ciebie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, to napisz do mnie ! 

marta@kotkidwa.pl

+48 516 564 485

bottom of page